switch to english
o festivalu
arhiva
publikacije
kontakt
uvodnik
predstave
program
ulaznice
lokacije
sponzori
impressum

archive
 




utorak 22. lipnja

21:00 BR.# 04 Bruxelles-Brussel
Tragedija Endogonidia

SOCIETAS RAFFAELLO SANZIO:ITALIJA
ZKM • Teslina 7

srijeda 23. lipnja

21:00 BR.# 04 Bruxelles-Brussel
Tragedija Endogonidia

SOCIETAS RAFFAELLO SANZIO:ITALIJA
ZKM • Teslina 7

POPRATNI PROGRAM

16:00 Video projekcija: Tragedija Endogonidia
#01, #02, #03, #04
SOCIETAS RAFFAELLO SANZIO:ITALIJA

net.kulturni.klub-mama • Preradovićeva 18

18:00 Razgovor: SOCIETAS RAFFAELLO SANZIO -
VELIKI POVRATAK

net.kulturni.klub-mama • Preradovićeva 18

četvrtak 24. lipnja

16:00 Početna točka: Srditost
VIA NEGATIVA:SLOVENIJA
Muzej za umjetnost i obrt / izložba:
Celebrity Fair • Trg maršala Tita 10

20:00 Još
VIA NEGATIVA:SLOVENIJA
ZKM 'Polanec' • Teslina 7

22:00Olga Grad vs. Juanna Regina
VIA NEGATIVA:SLOVENIJA
HNK • Trg maršala Tita 15

petak 25. lipnja

21:30 XXX
LA FURA DELS BAUS:ŠPANJOLSKA
ZKM • Teslina 7

POPRATNI PROGRAM

18:00 Video projekcija:
Tragedia Endogonidia #05, #06, #07, #08
Societas Raffaello Sanzio:ITALIJA

net.kulturni.klub-mama • Preradovićeva 18

subota 26. lipnja

20:00 Želim te zagrliti
KIM ITOH + GLORIOUS FUTURE:JAPAN
HNK • Trg maršala Tita 15

21:30 XXX
LA FURA DELS BAUS:ŠPANJOLSKA
ZKM • Teslina 7

POPRATNI PROGRAM

10:30 Razgovor: INTERAKTIVITET –uz predstave
La Fura dels Baus, Via Negativa,
Cie. Felix Ruckert
net.kulturni.klub-mama • Preradovićeva 18

nedjelja 27. lipnja

18:00 Tajna služba
COMPAGNIE FELIX RUCKERT:NJEMAČKA
Tvornica • Šubičeva 2

20:00 Želim te zagrliti
KIM ITOH + GLORIOUS FUTURE:JAPAN
HNK • Trg maršala Tita 15

ponedjeljak 28. lipnja

18:00 Tajna služba
COMPAGNIE FELIX RUCKERT:NJEMAČKA
Tvornica • Šubičeva 2

22:00 Kako ovladati strahom
LUCKY PIERRE:SAD
ZKM 'Polanec' • Teslina 7

utorak 29. lipnja

20:00 Plan B
COMPAGNIE 111:FRANCUSKA
ZKM • Teslina 7

22:00 Kako ovladati strahom
LUCKY PIERRE:SAD
ZKM 'Polanec' • Teslina 7

srijeda 30. lipnja

20:00 Plan B
COMPAGNIE 111:FRANCUSKA
ZKM • Teslina 7

POPRATNI PROGRAM

SLUČAJ ADU:
12:00 Prezentacija radionice Bobe Jelčića
ADU •Trg maršala Tita 5

16:00 Adam i Eva,
redateljski ispit Darija Harjačeka

ADU •Trg maršala Tita 5

18:00 Razgovor: KOGA ODGAJA ADU
(18 GODINA POSLIJE)

ADU • Trg maršala Tita 5

vrh stranice ispis stranice