19. Eurokaz Festival >> Program
 
 
     
     
  Program

ponedeljak 20. lipnja

POPRATNI PROGRAM:

Radionica
Goat Island SAD
vrijeme: 10:00 lokacija: ADU :: Trg maršala Tita 5

Promocija novog broja časopisa FRAKCIJA posvečena predstavi Kada će procvasti rujanske ruže? Sinoć je to bila samo komedija skupine GOAT ISLAND
vrijeme: 19:00 lokacija: Galerija Nova :: Teslina 7

utorak 21. lipnja

POPRATNI PROGRAM:

Radionica
Goat Island SAD
vrijeme: 10:00 lokacija: ADU :: Trg maršala Tita 5

srijeda 22. lipnja

Grupo de Rua de Niterói/
Bruno Beltrao
Brazil
Telesquat
vrijeme: 20:00 lokacija: GDK Gavella :: Frankopanska 10

četvrtak 23. lipnja

Goat Island SAD
Kada će procvasti rujanske ruže?
Sinoć je to bila samo komedija
dvolika predstava, verzija 1

vrijeme:
20:00 lokacija: ZKM :: Teslina 7


Grupo de Rua de Niterói/
Bruno Beltrao
Brazil
Telesquat
vrijeme: 22:00 lokacija: GDK Gavella :: Frankopanska 10

POPRATNI PROGRAM:

Promocija novog broja časopisa KRETANJE -
temat o hip hopu

vrijeme: 12:00 lokacija: B.P. Club :: Teslina 7

petak 24. lipnja

Goat Island SAD
Kada će procvasti rujanske ruže?
Sinoć je to bila samo komedija
dvolika predstava, verzija 2

vrijeme: 20:00 lokacija: ZKM :: Teslina 7

Labin Art Express Hrvatska
U-BITI
vrijeme: 22:00 lokacija: Tvornica Jedinstvo/Močvara ::
Trnjanski nasip bb

POPRATNI PROGRAM:

Projekcija filma "Rođenje jedne nacije":
D. W. Griffith SAD
vrijeme: 16:00 lokacija: ADU :: Trg maršala Tita 5

subota 25. lipnja

Compagnie La Baraka/
Abou Lagraa
Francuska
Allegoria Stanza
vrijeme: 19:30 lokacija: HNK :: Trg maršala Tita 15

Paul D. Miller a.k.a. DJ Spooky that Subliminal Kid SAD
Ponovno rođenje jedne nacije
vrijeme: 21:00 lokacija: Tvornica :: Šubiceva 2

POPRATNI PROGRAM:

Party:
zvukbroda [egoboo.bits] /
Paul D. Miller a.k.a. DJ Spooky that Subliminal Kid /
dj sergej [frequency]

vrijeme: 23:00 lokacija: Tvornica :: Šubiceva 2

nedelja 26. lipnja

Rosas/ Anne Teresa De Keersmaeker Belgija
Jednom
vrijeme: 20:00 lokacija: ZKM :: Teslina 7

k.o./KOMBINIRANE OPERACIJE Hrvatska
Roland Barthes: Lover's Discourse
vrijeme: 22:00 lokacija: ZKM 'Polanec' :: Teslina 7

ponedeljak 27. lipnja

Rosas/ Anne Teresa De Keersmaeker Belgija
Jednom
vrijeme: 2o:00 lokacija: ZKM :: Teslina 7

Compagnia Sud Costa Occidentale/
Emma Dante
Italija
uPalermu
vrijeme: 22:00 lokacija: SK Kerempuh :: Ilica 31

POPRATNI PROGRAM:

Razgovor:
Anne Teresa De Keersmaeker
vrijeme: 10:00 lokacija: ADU :: Trg maršala Tita 5

Razgovor
:
k.o./KOMBINIRANE OPERACIJE
vrijeme: 11:30 lokacija: ADU :: Trg maršala Tita 5

utorak 28. lipnja

Béla Pintér & Company Mađarska
Seljačka opera
vrijeme: 20:00 lokacija: ZKM :: Teslina 7

Compagnia Sud Costa Occidentale/
Emma Dante
Italija
uPalermu
vrijeme: 22:00 lokacija: SK Kerempuh :: Ilica 31

Fratelli Mancuso Italija
Sicilitudine (koncert)
vrijeme: 23:30 lokacija: SK Kerempuh :: Ilica 31

srijeda 29. lipnja

Béla Pintér & Company Mađarska
Seljačka opera
vrijeme: 20:00 lokacija: ZKM :: Teslina 7

KVS/DASTHEATER/Arne Sierens Belgija
Martino
vrijeme: 22:00 lokacija: Muzej za umjetnost i obrt :: Trg maršala Tita 10

POPRATNI PROGRAM:

Okrugli stol: OTOČE, VOLIM TE
vrijeme: 17:00 lokacija: Hrvatski kulturni klub :: Trg maršala Tita 10

četvrtak 30. lipnja

Šušur Bol Hrvatska
Krok opera: Cimer fraj
vrijeme: 20:00 lokacija: SK Kerempuh :: Ilica 31

KVS/DASTHEATER/Arne Sierens Belgija
Martino
vrijeme: 22:00 lokacija: Muzej za umjetnost i obrt :: Trg maršala Tita 10

POPRATNI PROGRAM:

Razgovor:
Arne Sierens
vrijeme: 17:00 lokacija:ADU :: Trg maršala Tita 5



 
 
 
 
 
change to English
O festivalu
Arhiva
Publikacije
Kontakt
Uvodnik
Predstave
Program
Ulaznice
Lokacije
Sponzori
Impressum
Plakati